Media o nas

media

Pani Gadżet EXTRA - test odkurzacza piorącego Numatic George GVE370

18.11.2021
Wielofunkcyjny odkurzacz Numatic George GVE370 wystąpił w programie „Pani Gadżet Extra”. Dzięki swoim wyjątkowym walorom dał się poznać od najlepszej strony. Towarzyszył mu - również wielce utalentowany - energooszczędny odkurzacz Henry.

prorankingi.pl - Test odkurzacza Numatic HVR160 Henry

09.2021
"Odkurzacz Henry jest bardzo wydajny. W moich testach dobrze poradził sobie z odkurzaniem podłóg twardych, dywanów, produktów sypkich, a także sierści (na tle innych modeli z tej kategorii). Dzięki temu oszczędzisz czas i siły, nie musząc ciągle jeździć ssawką po tych samych obszarach. Zabrudzenia prędko pod nią znikają."

detailingowy

Detalingowy.tv - Videorecenzja odkurzacza George GVE370 Numatic

25.01.2021
„Odkurzacz ten zarówno doskonale poradzi sobie z praniem dywanów i tapicerek, jak i z odkurzaniem na sucho. GVE370 George poradzi sobie także z praniem samochodowych wykładzin. Kupując jedno urządzenie zyskujesz kilka sprzętów w jednym.”

bezprzeplacania-gve-yt

Bezprzeplacania.pl – Videorecenzja odkurzacza piorącego George GVE370 z funkcją dezynfekcji

19.01.2021
„Odkurzacz oferuje ogromną moc ssącą, aż ok. 23500 Pascali. Nie ma problemów z idealnym odkurzaniem zarówno twardych podłóg, jak i dywanów. Świetnie wciąga też piasek.”

selected-mag

Marcin Selected - Jak wykonać pranie tapicerki w samochodzie

12.01.2021
„Sprawdź tapicerkę samochodu przed i po praniu przez odkurzacz George. Zobacz ile zanieczyszczeń zebrał podczas pracy.”

bezprzeplacania

Bezprzeplacania.pl - Numatic GVE370 - recenzja odkurzacza piorącego z funkcją dezynfekcji

19.08.2017
„Numatic George GVE370 to sprzęt o ogromnej ilości funkcji i zastosowań. Duża ilość ssawek, dysz i węży sprawia, że zastąpi tradycyjny odkurzacz, jak również da nam możliwość odświeżenia starych dywanów, czy też perfekcyjnego wyszorowania na mokro tarasów.”

agdlab-gve

Numatic GVE370, czyli sympatyczny George - profesjonalny pomocnik w domu

19.08.2017
„George nie tylko pomaga utrzymać podłogi pozbawione kurzu, ale zadba też o czystość podłóg ceramicznych i kamiennych, jak i czystość dywanów czy wykładzin. A gdy zdarzy się w domu mały wypadek i podłoga zostanie zalana sporą ilością płynu, George bez zarzutu wciągnie rozlaną ciecz pomagając szybko pozbyć się problemu. Wygodna obsługa, bardzo duży zasięg, funkcjonalność. To bezsprzecznie zalety tego sprzętu. Nie bez znaczenia jest też solidność wykonania.”