O marce

o-marce

Odkurzacze brytyjskiej marki Numatic wyprodukowane zostały z myślą o użytkowaniu  przemysłowym, co decyduje o ich wielopokoleniowej trwałości w zastosowaniach domowych. Generują dużo mniejszy ślad węglowy niż konkurencja, której trwałość często przewidziana jest na ok. 2-3 lata. W wypadku zużycia jakiejkolwiek części, można ją bardzo łatwo wymienić w autoryzowanym serwisie (z taką myślą zostały zaprojektowane od samego początku), co również generuje mniej szkód dla środowiska niż kupno nowego odkurzacza.

Odkurzacze Henry są w całości poddawane recyklingowi (WEEE), a ich produkcja nie generuje szkodliwych odpadów, które nie podlegają recyklingowi (zero waste to landfill).

Oferujemy materiałowe worki wielorazowego użytku, które można opróżniać. Jeśli zdecydujesz się na worek wielorazowego użytku musisz wiedzieć, że funkcjonuje on jako dodatkowy filtr i ułatwia utrzymanie odkurzacza w czystości. Dodatkowo worki HepaFlo są pojemniejsze niż przeciętne worki konkurencji i są aż w 80% wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.

Opakowania, w które pakowane są odkurzacze Numaric są w 100% wykonane z materiałów nadających się na surowce wtórne (potwierdzone symbolem unijnym).

We wszystkich urządzeniach stosowane są niezawodne mechaniczne rozwiązania:

– mechaniczna zwijarka kabla – trwała i odporna na uszkodzenia i zużycie, w przeciwieństwie do automatycznych zwijarek

– mechaniczny pierścień regulujący siłę ssącą – niezawodny, odporny na uszkodzenia i nie zużywa energii elektrycznej.

W rodzinie Numatica znajdziesz odkurzacze tradycyjne, ale również piorące dywany i tapicerki. Posiadamy rozwiązania idealne dla osób cierpiących na alergię, dla posiadaczy zwierząt, którzy zmagają się z sierścią i włosami na podłogach, dywanach, czy tapicerkach.

Nasze odkurzacze budzą entuzjazm i sympatię najmłodszych – zachęcając ich do sprzątania po sobie i innych. Uśmiech widnieje na niemal każdym z oferowanych przez nas produktów. Liczymy, że  – dzięki naszej ofercie – zagości on także na Waszych twarzach.

Firma Numatic produkuje również duże maszyny czyszczące przeznaczone do utrzymywania czystości w większych obiektach. Zapraszamy na stronę, z której dowiesz się o tym więcej (link: www.numatic.pl)

15 milionów
wyprodukowanych odkurzaczy Henry